Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

3. svatební veletrh

Cukrárna V Brance ve spolupráci s květinářstvím Tinea Květiny uspořádala dne 25.5.2013 již 3.ročník svatebního veletrhu. I přes nepřízeň počasí se akce velmi vydařila. Jediné co nám díky počasí nevyšlo, že jsme venkovní stánky musely přesunout do prostoru garáží ve dvoře. Doufáme, že počásí nám příští rok vyjde lepší a my budeme moci vystavovatele představit venku, kde to bude určitě lepší.

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Sobotkové a její dceři za nádhernou floristickou výzdobu, Michalu Kindlovi za profi odmoderování modní přehlídky, studiu Karolína za nádherné svatební šaty a perfektní modní přehlídku, která byla úžasná i díky báječným modelkám a také ostatním vystavovatelům za jejich prezentaci.

A hlavně i Vám všem co jste se přišli podívat děkujeme a doufáme, že se již těšíte na další ročník stejně jako my. Fotografie budou zde zvěřejněny v co nejbližší době. Malou ochutnávku můžete naleznout již teď na našem profilu na facebooku .