Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Farmářské potraviny

Od dubna 2012 u nás naleznete novou prodejnu českých regionálních farmářských potravin. Těšit se můžete na tzv. prodej přímo ze dvora, bezlepkové potraviny a v neposlední řade systém Bedýnek či Biobedýnek (bedýnka ovoce či zeleniny přímo od farmáře).

Čerstvé těstoviny

Těstoviny z pasterovaných čerstvých vajec a z pšeničné semolinové mouky. Druhy: spaghetti, chitarini, polévkové nudle, tagliatelle, pappardele, linguine, rigatoni, fusilli, lasagne, piastra, celozrnné tagliatelle, sepia linguine a spousty dalších. Proč kupovat tento druh těstovin? Protože neobsahují zbytečné množství konzervantů a emulgátorů, nesuší se, nemrazí a ani se nepředvařují. Doba vaření je pouze 2-4 minuty – záleží na tvaru těstovin. Čerstvá pasta je na povrchu porézní a tak mnohem lépe přijmá omáčku, olivový olej či pesto. V těstu na čerstvou pastu převládají žloutky a to se odráží i v krásné žluté barvě. Chuť je výranější a konzistence jemnější o proti sušeným těstovinám. Trvanlivost pasty je 12 – 14 dnů – dost času na to, rozmyslet se, co k ní za omáčku…

Novinka v sortimentu müsli Mix.it.

Zelenina a ovoce

Zelenina a ovoce od českých farmářů je v naší prodejně momentálně zastoupena českou cibulí, česnekem a bramborami. Možnost objednání bedýnek mix ovoce a zeleniny přímo od farmáře (druhy dle doby zrání).

Mléčné výrobky

Čerstvé máslo připravené ze smetany, 1kg/250,-Kč! Kravské mléko, kozí mléko, kozí a kravské jogurty či sýry, kravský tvaroh a různé mléčné speciality z domácí farmy.

Pečivo

Pečivo vyráběné dle tradičních receptur: domácí bochník, kvasový chléb, žitný chléb, ruční rohlíky, koláče, škvarkové rohlíky, žitné placky.

Uzeniny

Uzeniny z domácího řeznictví a uzenářství: jitrnice, jelítka, tlačenky, šunka, párky, klobásy, bezlepková šunka, šunka od kosti, slanina, špek….a mnoho dalších.

Bio pekárna Zemanka

Sušenky, krekry, máslové sušenky, bezlepkové výrobky, kokosky, sladkosti ze špaldové mouky.

Hradecké delikatesy

Ovocné džemy (70% ovoce), ovocné šťávy (100% ovoce), pesta, domácí kečup, sušená rajčata, čatní, tapenády, dětské přesnídávky bez chemie.

Ostatní

Mouka z Bohutínského mlýn: žitná, chlebová, grahamová, pšeničná. Česká vajíčka z domácího chovu, Příbramský med, Lhenické mošty, Pravé Hořické trubičky, Babiččiny těstoviny. Bezlepkové sušenky a piškoty.

Maso na objednávku: Hovězí maso z domácího chovu bez chemických konz., kuřata chovaná ve volném výběhu v ČR, drůbeží maso, krůtí maso, králičí maso, a kachny.

Prodejní doba:

Pondělí – Pátek: 9,00 – 17,00 hodin

Sobota: 9,00 – 12,00 hodin

Neděle: Zavřeno

 

Bližší informace: p. Koudelová – tel: 605 252 082

 

Prodejna farmářských potravin

IMG_2111_1

Prodejna farmářských potravin

IMG_2115_1

Hradecké delikatesy – marmelády, čatní, salsy, relische, pesta, kečup, sušená rajčata, sirupy, bylinné sirupy

IMG_2118_1

Hořčice z kláštěra Nový Dvůr – Labora s.r.o.
Bohemia, petržel + česnek, starofrancouzská, s rajčaty, Novodvorská, jemná s třtinovým cukrem
Hořčice je vyráběna mnichy v klášteře Nový Dvůr. Jejich delikatesní chuť stojí za ochutnání.

IMG_2120_1

Perníčky z Mlýna
Nabízíme nádherné perníčky vyráběné originálním stylem p. Dvorské

IMG_2122_1

Perníčky od paní Chadimové ze Strakonic

IMG_2128_1

Mouka z Bohutína u Příbrami
Mouka mletá na dřevěných staletých strojích zdejšího mlýna dle původních technologií.

IMG_2131_1

Mimo jiné med od pana Hanzalíka z Krašovic
lesní, květový a pastový

IMG_2139_1

Uzeniny – tlačenka, šunka nejvyšší jakosti, jitrnice, jelita, tlačenka, domácí turista, salám uherského typu, Nečínské párečky

IMG_2151_1

Kvasový chléb, žitné placky, domácí bochník, škvarkové rohlíky, karlovarské rohlíky, ruční rohlíky, koláče, koláčky, buchty, bác a jiné skvělé výrobky z Obecnické pekárny

IMG_2149_1

Mléčné produkty

IMG_2153_1

Domácí houstičky, bochánky, koláče a štrůdl od paní Roznerové

IMG_2146_1

NOVINKA – kozí sýry
farma KOFA z Jižních Čech a její produkty z ekologického hospodářství