Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Zahájení plesové sezóny

Salon Kateřina a Cukrárna V Brance s.r.o. Vás tímto srdečně zvou na společenskou akci Zahájení plesové sezóny, která se uskuteční v sobotu 22.9.2012 v prostorách Cukrárny V Brance v době od 09:00 do 15:00 hodin. Po celou tuto dobu budete mít možnost zakoupit společenské šaty, pánské košile, kravaty či bižuterii. V cukrárně budete mít možnost ochutnat krom běžného sortimentu navíc chlebíčky, minizákusky a další pochutiny spojené s plesovou sezónou. Připravíme pro Vás též ukázku speciálních dortů vhodných pro společenské události, jakými jsou například mysliveské, sportovní, hasičské plesy, firemní večírky a podobně.

Od 12:00 do 15:00 hodin Vám budou k dispozici služby vizážistky, která Vás seznámí se současnými trendy v líčení. Ve 13:00 hodin zahájíme módní přehlídku společenských plesových šatů.

Během konání akce od nás při útratě nad 100,-Kč obdržíte slosovatelný kupón o zajímvé ceny. Slosování proběhne v 14:00 hodin.