Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Top firma Příbramsko 2011

V internetové anketě Top firma Příbramsko 2011 vyhlášenou Okresní hospodářskou komorou v Příbrami jsme v kategorii 11-50 zaměstnanců dosáhli prvního umístění. Hlasovali jste Vy, naši zákazníci, Vy pro které se vždy snažíme udělat maximum k Vaší spokojenosti. Velmi nám na Vás záleží a touto cestou Vám upřímně děkujeme za podporu. Jsme z Vaší přízně, které si nesmírně vážíme, potěšeni a zároveň nám dáváte najevo, že naše snažení má skutečnou odezvu. Děkujeme opravdu každému z Vás, ať už jste hlasovali či nikoliv. Snažíme se být v našem podnikání nejlepší a dodávat ty nejlepší služby a tímto oceněním získáváme další chuť do práce. Být ještě lepší, být tu pro Vás.

Pokud jste nám v loňské anketě nestačili vyjádřit podporu a nebo ji chcete opakovat, můžete tak učinit v té letošní. Ovšem naleznete nás nově v kategorii 1-10 zaměstnanců. Hlasujte ZDE.

1. místo

kategorie 11 – 50 zaměstnanců