Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Živá hudba pro Vaši svatbu

Cukrárna V Brance Vám, budoucím svatebčanům, nabízí kromě tradičního svatebního sortimentu též zprostředkování dalšího skvělého partnera, kterým je výborný hudebník Michal Kindl, jenž se postará o ozvučení Vaší svatby či dokonce přiležitostných oslav a firemních akcí. Michal, stejně jako naši ostatní partneři, patří mezi prověřené, osobně prověřené…můžete se tedy spolehnout, že při jejich výběru neuděláte chybu, které by jste posléze litovali. Více se Vám Michal představí na svém webu www.hudbamichal.cz.

Jsme velice potěšeni, že můžeme rozšířit nabídku svatebních služeb o dalšího skvělého partnera. Začněte tedy předsvatební shon v náší cukrárně výběrem krásného dortu, dále pokračujte například výběrem svatební kytice u Tinea květiny, zaskočte pro šaty do Svatebního Salonu Kateřina, zajistěte si svatební hostinu a ubytování pro Vaše hosty v Penzionu Liškův mlýn, nechte Michal Kindla živou hudbou ozvučit Vaši svatbu a pokud toho máte všeho pokrk, přenechte veškeré starosti Svatební agentuře GaPe. Více se o službách našich partnerů dozvíte v sekci Svatby.

Tešíme se na Vás ve svatební sezóně 2013….