Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Blog

2. Svatební veletrh – 13.5.2012

Published by: Marian Kadlec

0
comments:
  • Čvn
  • 10

13.5.2012 byl ve spolupráci s Tinea květiny a hlavním partnerem Svatební salon Kateřina uspořádán 2. ročník Svatebního veletrhu. Stejně jako ten loňský byl pořádán v prostorách naší cukrárny a jejího dvora. Uvnitř jste mohli shlédnout ukázku svatebních tabulí, tedy vyzdobených stolů s prostíráním, květinami a svatebními dorty. V cukrářských vitrínách se usadili nejrůznější sladkosti spojené se svatebním děním, tedy minizákusky, výslužky, dorty a svatební koláčky. Do interiéru se též vměstnala ukázka svatebního líčení od slečny Petry Ecklové a ukázka svatební bižuterie.

Ve dvoře cukrárny byla pod bílým stanem na červeném koberci uspořádána přehlídka svatebních a slavnostních šatů od našeho hlavního partnera Svatebního salonu Kateřina. Spolupořadatelka Štěpánka Sobotková (Tinea květiny) předvedla ukázku zdobení svatebních vozidel, které nám zapůjčil jeden z partnerů akce – Peugeot Příbram. Celé akce se zůčastnilo více než 200 návštěvníků, kteří mohli v doprovodném programu soutežit o zajímavé ceny od našich partnerů.

Pořadatelé: Cukrárna V Brance s.r.o. a Tinea Květiny

Hlavní partner: Svatební salon Kateřina

Partneři projektu: Periskop, Truhlářství Wesen, Peugeot Příbram, Příbramský servis, Miroslav Hrubý

Comments are closed.