Cukrárna V Brance

Cukrárna a kavárna

Plánujete svatbu, sháníte svatební dort, dorty na oslavu, zákusky, prostory k oslavě, firemnímu večírku či prezentaci? Pokud ano, jste na správné adrese!

Svatby

Vážení budoucí novomanželé, plánujete svatbu, sháníte svatební dort, raut, květinovou výzdobu, láhůdky či kompletní svatební servis? Pokud ano, nabízíme Vám služby naší svatební specialistky Marcely, která Vám velmi ráda pomůže s výběrem svatebních pochutin, sestaví Vám cenovou kalkulaci Vašich požadavků a přání a zahrne Vás nepřeberným množstvím potřebných rad a informací. V případě zájmu je nutné dohodnout si osobní schůzku s naší svatební specialistkou na tel.č. 318 626 295.

Výběr svatebních dortů, které jsme pro Vás schopni připravit, se neomezuje jen na ty uvedené v našem katalogu, ale jsme připraveni zhotovit Vám dort dle Vaší konkrétní představy či dodané předlohy. Při výrobě Vašeho klenotu svatební hostiny je možno volit z následujících náplní: světlá a tmavá máslová (je možno zvolit i “odlehčenou” verzi), tiramisu, jogurtová, tvarohová, lesní směs, malinová, hrušková, vaječný káva, pařížská s pudinkem, banánem či broskví, banánová, brusinková a koňaková. V případě volby třípatrového dortu je nutné spodní patro, aby uneslo váho zbylých dvou vrstev, naplnit máslovou náplní. Pokud však nemáte máslovou náplň v oblibě, je možno situaci řešit speciálním stojanem, na kterém bude každé patro dortu uložené samostatné, což přispěje i ke snadnějšímu krájení Vašeho dortu. Do výše uvedených dortových náplní je také možno přidat ovoce (doporučujeme tyto kombinace: jogurtová + jahody, tvarohová + maliny, máslová + broskve).

Samozřejmě se snažíme přizpůsobit potřebám našich zákazníků a tak jsme pro Vás připravili dorty stejně vynikajíci, ovšem jen 1x proříznuté. Tyto dorty, ze kterých si můžete sestavit svatební dort, se vyznačují především přijatelnými cenami.

Dále nabízíme svatební minizákusky v několika druzích od klasických (punčové, špička) po zmenšené verze zákusků z našeho sortimentu, včetně cupcakes. Taktéž nabízíme svatební koláčky v pěti příchutích (jablko, povidla, ořech, mák a tvaroh) a obložené chlebíčky či obložené mísy. Z uvedených minizákusků a koláčků Vám rádi zkompletujeme svatební výslužky.

Proč si vybrat svatební dort právě u nás?

Celý proces od objednávky Vašich svatebních produktů až po jejich předání je pod neustálým dohledem naší svatební specialistky, která dohlíží na dodržování vysoké kvality celého procesu. Mezi naše speciální služby patří také doprava svatebního sortimentu na místo určení chladícím vozem, kde však naše služby nekončí, neboť personál Vaší obsluhy obdrží instrukce ohledně uchovávání, porcování….. V případě dodání svatebního dortu složité konstrukce doporučujeme k profesionálnímu porcování práci našich cukrářů.